محصولات رایگان

دانلود کتاب "ده هزار سوال مکالمه برای استفاده روزانه و کلاس های زبان

دانلود کتاب “ده هزار سوال مکالمه برای استفاده روزانه و کلاس های زبان”

Image and video hosting by TinyPic

“10000 Conversation Questions for Everyday Use and Language Classes”

همیشه یکی از مشکلات من در کلاس های زبان بخش speaking یا به عبارت واضح تر وادار کردن دانشجویان و یا زبان آموزان به صحبت کردن در مورد موضوع مکالمه (topic) انتخابی بود. احتمالا بسیاری از اساتید و یا معلم های زبان این مشکل را تجربه کرده باشند. بخشی از وقت کلاس به مکالمه اختصاص داده می شود، موضوعی تعیین می شود و قرار بر مشارکت همه دانشجویان در مکالمه می شود ولی کم کم مشارکت دانشجویان تحلیل می رود و فضای کلاس سردتر و سردتر می شود. در این وضعیت است که به وضوح نیاز به لیستی از سوالات مرتبط احساس می شود تا با انتخاب و پرسیدن یکی دو سوال بحث انگیز مجددا حواس دانشجویان را به موضوع مکالمه برگرداند و باعث مشارکت آنها شد.
کتابی که شامل لیستی از سوالات مختلف مکالمه باشد، می تواند برای مطالعه انفرادی (self study) و تمرین مکالمه نیز بسیار مفید باشد. اگر تاکنون خواسته باشید به تنهایی تمرین speaking انجام دهید، حتما به سختی این کار پی برده اید. شما به راحتی می توانید سه مهارت reading , writing و listening را به تنهایی تمرین کنید. اما تمرین speaking بدون کلاس و پارتنر نسبتا مشکل و کسل کننده است. در این میان داشتن لیستی از سوالات مکالمه که به صورت موضوعی طبقه بندی شده باشد می تواند کمک شایانی به زبان آموز نموده و باعث شود تا تمرین speaking تا حد زیادی آسان تر و مفید تر باشد.
کتابی که لینک دانلودش را در این پست قرار می دهم در سال 92 و به همین منظور گردآوری و منتشر کردم. این کتاب در تیراژ نسبتا محدود و با قیمت مناسبی منتشر شده بود که باعث شد در مدت کمی تمام نسخه های آن به فروش رفته و نایاب گردد. در حال حاضر با توجه به چند برابر شدن هزینه های کاغذ و چاپ، در صورت چاپ مجدد قیمت آن چند برابر خواهد بود که بالطبع یک عامل منفی در خرید و استفاده از آن خواهد بود. به همین خاطر تصمیم گرفتم تا جهت استفاده عموم، کتاب را به صورت آنلاین و به رایگان منتشر کنم. این کتاب را می نوانید از لینک زیر دانلود فرمایید.

دانلود کتاب
10000 Conversation questions
for everyday use and Language Classes

امیدوارم دوستان گرامی مخصوصا دوستان متقاضی آیلتس و تافل بتونند از این کتاب استفاده لازم رو ببرند و کتاب بتونه سهمی در پیشرفت مهارت های زبانی (علی الخصوص مکالمه) دوستان داشته باشه.

 

Actual Tests

حتما اطلاع دارید که یکی از مفیدترین منابع تمرین اسپیکینگ آیلتس کتاب معروف IELTS Speaking Actual Tests می باشد که معمولا نیز هر سه ماه یک بار ویرایش شده و ادیشن جدیدی از آن منتشر میشود. پیشتر نیز یکی از ویرایش های قبلی همین کتاب را جهت دانلود در این وبسایت قرار داده بودیم. حال لینک جدیدترین ویرایش این کتاب را که تاریخ انتشار آن سپتامبر 2020 می باشد برای دانلود در ایجا قرار میدهیم.

در این کتاب مفید، سوالاتی بسیار شبیه به سوالات واقعی آزمون به همراه نمونه جواب های پیشنهادی برای هر سوال آورده شده. نیازی به گفتن نیست که جواب های ارائه شده در این کتاب فقط یک نمونه از هزاران جوابی هست که میشود به این سوالات داد و نباید به عنوان جواب منحصر به فرد سوالات به آن ها نگاه کرد. بلکه مهمترین استفاده ای که از این کتاب میشود کرد به آشنایی با لغات، اصطلاحات و ساختارهای گرامری مورد استفاده در هر سوال مربوط می شود. این کتاب را برای دوستانی که برای آزمون آیلتس آماده میشوند توصیه می کنم. این کتاب را می توانید از لینک زیر دانلود فرمایید.

Download

IELTS SPEAKING ACTUAL TESTS

September-December 2020

همچنان که قبلا هم گفته ام بهترین نوع استفاده از این کتاب این هست که اول روی سوال رو بخونید و بدون نگاه کردن به جواب داده شده در کتاب، خودتون به سوال جواب بدین. فرض کنید در جلسه آزمون هستید و این سوال ازتون پرسیده میشه. سعی کنید بهترین جوابی که می تونید ارائه کنید. اگر لازم دونستید می تونید این کار رو چند بار تکرار کنید و فقط بعد از اینکه خودتون به سوال جواب دادید، جواب کتاب رو بخونید و با جواب خودتون مقایسه کنید و در صورت نیاز سعی کنید از ایده، لغات، اصطلاحات و ساختارهای جواب الگو بگیرید

امیدوارم دوستان گرامی مخصوصا دوستان متقاضی آیلتس و تافل بتونند از این کتاب استفاده لازم رو ببرند و کتاب بتونه سهمی در پیشرفت مهارت های زبانی (علی الخصوص مکالمه) دوستان داشته باشه.

[button text=”دانلود کتاب” radius=”99″ link=”https://yousefiedu.com/new/wp-content/uploads/2021/04/IELTS-Speaking-Actual-Tests-September-December-2020.pdf”]

 

× مشاوره آنلاین!
preloader