خانه » آموزش زبان » آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم
01 شهریور 1400

آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

معمولا وقتی از آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم صحبت می کنیم به این معناست که یک زبان را قبلا یاد گرفته‌ایم. آموزش زبان اول با زبان دوم تفاوت های اساسی دارد. همان قدر که یادگیری زبان اول آسان و بدون زحمت می‌باشد، یادگیری زبان دوم نیازمند تلاش و صرف وقت است. این مهم‌ترین تمایز این دو است. معمولا وقتی کودکی به دنیا می آید، از همان ابتدای تولد آموزش زبان اول او شروع می‌شود. او زبان را می آموزد بدون اینکه خود متوجه باشد و یا برنامه ای برای یادگیری زبان داشته باشد و یا حتی اطلاع داشته باشد که در حال آموزش زبان است.

آموزش زبان اول یک فرایند کاملا ناخوداگاه و غیر ارادی است. معمولا هر کودکی زبان اول را یاد می گیرد بدون اینکه آگاهانه برای آن تلاش کند و یا کسی قوانین زبان را به او یاد دهد. اما از میان افراد بسیاری که برای یادگیری زبان دوم مثل زبان انگلیسی اقدام می کنند فقط برخی به درجات عالی آن می‌رسند و بسیاری در وسط راه نا امید شده و از تلاش دست می‌کشند.

ما در این آکادمی می‌خواهیم به طور خاص به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بپردازیم. زبان انگلیسی یک زبان بین المللی و جامع هست که تقریبا در همه جای جهان از آن استفاده می شود. جالب است بدانید که اگر فقط  گویشوران زبان مادری (بومی) یک زبان در نطر گرفته شود انگلیسی پس از زبان چینی مندرین و اسپانیایی در مقام سوم خواهد ایستاد. ولی اگر استفاده به عنوان زبان دوم را هم در نظر بگیریم، زبان انگلیسی زبان اول دنیاست.

کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی دکتر یوسفی

آموزش زبان خارجی فرایند پییچیده و زمان‌بری است. عدم یافتن نقطه شروع مناسب باعث می شود تا بسیاری از افراد هیچگاه این مسیر را شروع نکنند. بسیاری افراد دیگر پس از سال ها صرف وقت و هزینه نتیجه نمی گیرند و بدتر اینکه اعتماد به نفس خود را نیز از دست می دهند.
اگر تاکنون به هر دلیلی فرایند آموزش زبان انگلیسی را آغاز نکرده اید یا تجربه ناموفقی در این زمینه دارید، میتوانید برای یک استارت یا جهش موفق از کلاس های آنلاین یا حضوری دکتر یوسفی استفاده کنید. (کلاس های حضوری در تبریز برگزار می شود) برای این کار، کافی است ابتدا به صورت رایگان آزمون تعیین سطح داده و نمره خود را یادداشت فرمایید. سپس جهت گرفتن وقت مشاوره حضوری با شماره موبایل اعلام شده تماس بگیرید.
موفق باشید

 

warlock

یک وردپرس کار دوست داشتنی :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره آنلاین!
preloader